اقیانوس تصویر سینما بازیگر سحر قریشی

اقیانوس: تصویر سینما بازیگر سحر قریشی تلویزیون اینستاگرام عکس اینستاگرامی سحر قریشی در خارج از کشور

گت بلاگز اخبار بین الملل یک گام دیگر تا احتمال استیضاح ترامپ

نها یک گام دیگر مانده تا اتهام مربوط به ارتباطات پنهانی با روسیه از اعضای نزدیک خانواده ترامپ به خود او برسد. 

یک گام دیگر تا احتمال استیضاح ترامپ

یک گام دیگر تا احتمال استیضاح ترامپ

عبارات مهم : روسیه

نها یک گام دیگر مانده تا اتهام مربوط به ارتباطات پنهانی با روسیه از اعضای نزدیک خانواده ترامپ به خود او برسد.

عصر کشور عزیزمان ایران – منشتر شدن گزارش تازه روزنامه نیویورک تایمز آمریکا راجع به دیدار سال گذشته ( 9 ژوئن 2016) پسر بزرگ ترامپ با یک وکیل روسی راجع به مسایل مربوط به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، اتهامات مربوط به مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به دایره نزدیکترین اعضای خانواده دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا رسیده است.

حالا تنها یک گام دیگر به خود ترامپ مانده و در این صورت احتمال استیضاح او از سوی کنگره آمریکا به بهانه ارتباطات پنهانی با روسیه در روند انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بسیار اوج خواهد بود.

یک گام دیگر تا احتمال استیضاح ترامپ

تا کنون جمعی از نزدیکترین مشاوران و اعضای کابینه ترامپ از جمله “مایکل فلین” مشاور مستعفی امنیت ملی کابینه ترامپ به خاطر پرونده جنجالی مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مجبور به استعفا از مقام خود شده است اند؛ همچنین جارد کوشنر داماد ترامپ و مشاور ارشد کاخ سفید نیز اتهامات مشابهی راجع به ارتباطات پشت پرده مالی و تجاری با روسیه دارد و حالا با مطرح شدن اتهام مبادله اطلاعات زیان بار راجع به هیلاری کلینتون بین “دونالد جونیوز ترامپ ” و یک وکیل روسی درست دو هفته مانده به احراز نامزدی نهایی حزب جمهوریخواه از سوی ترامپ، دایره اتهامات به نزدیکترین اعضای خانواده ترامپ رسیده است.

ترامپ در کنار پسر بزرگش

نها یک گام دیگر مانده تا اتهام مربوط به ارتباطات پنهانی با روسیه از اعضای نزدیک خانواده ترامپ به خود او برسد. 

در صورت انتشار جزییات زیاد و ارایه شواهد و مدارکی مبنی بر اطلاع کامل ترامپ از ماجراهای مربوط به ارتباطات اعضای حلقه مهم مشاوران و خانواده اش با عنوان اطلاعات مخرب ارایه شده است از سوی محافل روسی راجع به هیلاری کلینتون ، عنوان استیضاح رییس جمهور آمریکا به خاطر انجام یک “جرم فدرال محرز”، احتمالی بسیار نیرومند خواهد بود.

تا کنون تنها مساله ای که اتهامات را از شخص ترامپ دور کرده بود، نبود مدارکی متقن و نیرومند راجع به اطلاع او از روند مشورت های پشت پرده اعضای کمپین انتخاباتی او با محافلی در روسیه بوده است و در صورت کشف شدن چنین مدرکی، با توجه به مواضع تمجید آمیز او راجع به رهبر روسیه و نیز ارتباطات مالی و تجاری گذشته او با شرکایی تجاری در روسیه ، تئوری توطئه راجع به “اسب تروا” بسیار بیش از گذشته تقویت خواهد شد و گریبان ترامپ را خواهد گرفت.

احتمال استیضاح و حتی برکناری ترامپ در صورت کشف شدن شواهد و مدارک کافی از ارتباطات پنهانی او با دولت روسیه با توجه به موضع ضد روسی غالب اعضای کنگره از دو حزب مهم دموکرات و جمهوریخواه اوج خواهد بود.

یک گام دیگر تا احتمال استیضاح ترامپ

تا اینجای کار و در کمتر از 6 ماه گذشته از وقت روی کار آمدن ترامپ، یک مقام ارشد کابینه او قربانی این پرونده شده است و دایره اتهامات جدی و نیرومند راجع به پرونده جنجالی مداخله روسیه در انتخابات اخیر آمریکا به پسر ارشد و داماد ترامپ رسیده است و تنها یک گام دیگر باقی مانده تا دایره اتهامات به شخص ترامپ برسد و بعد از آن روند استیضاح چهل و پنجمین رییس جمهور آمریکا تسریع شده است و به سرازیری خواهد افتاد.

واژه های کلیدی: روسیه | آمریکا | استیضاح | انتخابات | داماد ترامپ | دونالد ترامپ | کابینه ترامپ | خانواده ترامپ | انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs