اقیانوس تصویر سینما بازیگر سحر قریشی

اقیانوس: تصویر سینما بازیگر سحر قریشی تلویزیون اینستاگرام عکس اینستاگرامی سحر قریشی در خارج از کشور

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی بیانیه نیکی هیلی در حمایت از شروط ترامپ جهت برجام

نماینده آمریکا در شرکت ملل بعد از اعلام شروط رییس‌جمهور کشورش جهت ادامه اجرای برجام با طرح ادعاهایی علیه ایران، گفت: ما در شرکت ملل به دنبال تقویت کارها علیه فع

بیانیه نیکی هیلی در حمایت از شروط ترامپ جهت برجام

بیانیه نیکی هیلی در حمایت از شروط ترامپ جهت برجام

عبارات مهم : ایران

نماینده آمریکا در شرکت ملل بعد از اعلام شروط رییس جمهور کشورش جهت ادامه اجرای برجام با طرح ادعاهایی علیه ایران، گفت: ما در شرکت ملل به دنبال تقویت کارها علیه فعالیت های موشکی و بی ثبات کننده کشور عزیزمان ایران در منطقه هستیم.

به گزارش ایسنا، نیکی هیلی نماینده آمریکا در شرکت ملل بعد از آنکه دونالد ترامپ هم وقت با تمدید تعلیق تحریم های ایران، بیانیه ای را نیز در خصوص توافق هسته ای و کشور عزیزمان ایران منتشر کرد، در بیانیه خود گفت: رییس جمهور یک اقدام قاطع اتخاذ کرد تا مشخص کند که آمریکا به پایبندی به متن توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران ادامه می دهد، ولی واکنش‌ها خطرناک و بی ثبات کننده کشور عزیزمان ایران را تحمل نخواهد کرد. ما از دیگر کشورها نیز انتظار داریم که به ما بپیوندند.

بیانیه نیکی هیلی در حمایت از شروط ترامپ جهت برجام

هیلی منشتر شدن این بیانیه به تکرار ادعاهای بی اساس و خصمانه واشنگتن علیه کشورمان پرداخت و گفت: ما در شرکت ملل به دنبال یک همکاری بین المللی تازه جهت تقویت کارها علیه فعالیت موشکی ایران، تقویت محدویت های تسلیحاتی که کشور عزیزمان ایران آنها را نقض می کند، مقابله با حمایت کشور عزیزمان ایران از تروریسم و ادامه تمرکز بر نقض حقوق بشر در کشور عزیزمان ایران هستیم.

وی ادامه داد: تمامی این گام ها می تواند خارج از توافق هسته ای برداشته شود ولی اگر نتوانیم به یک اتفاق نظر بین المللی روی این پرسشها برسیم بیش از پیش مشخص خواهد شد که توافق هسته ای یک مانع جهت صلح هست. ما نباید به کشور عزیزمان ایران اجازه دهیم از توافق هسته ای به عنوان پوششی جهت نقض قوانین بین المللی و قطعنامه های شرکت ملل استفاده کند.

نماینده آمریکا در شرکت ملل بعد از اعلام شروط رییس‌جمهور کشورش جهت ادامه اجرای برجام با طرح ادعاهایی علیه ایران، گفت: ما در شرکت ملل به دنبال تقویت کارها علیه فع

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا جمعه شب جهت سومین بار تعلیق تحریم های هسته ای علیه کشور عزیزمان ایران را در چارچوب برجام تمدید کند.

ترامپ جمعه شب (22 دی ماه) پایتخت کشور عزیزمان ایران در بیانیه ای راجع به برجام اعلام کرد: امروز من تعلیق تحریم کشور عزیزمان ایران را اعلام می کنم ولی این در جهت تضمین توافق با متحدان اروپایی واشنگتن جهت برطرف نواقص توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران و آخرین وقت است در صورت عدم دستیابی به این توافق ، آمریکا دیگر تمدید تعلیق تحریم های کشور عزیزمان ایران را انجام نمی دهد و از توافق هسته ای خارج می شود. اگر در هر زمانی من به این نتیجه برسم که چنین توافقی قابل دستیابی نیست فورا از برجام خارج می شوم و هیچ کس نباید به حرف من شک کند.

ترامپ هم چنین به کشورهای اروپایی اعلام کرد: اگر کشورهای دیگر در طول این وقت سه ماهه در جهت رسیدن به این توافق عمل نکنند، من توافق آمریکا با کشور عزیزمان ایران را لغو می کنم؛ این کشورها هستند که گزینش می کنند با ما همکاری نکنند و در کنار جاه طلبی های هسته ای و مردم کشور عزیزمان ایران بمانند.

بیانیه نیکی هیلی در حمایت از شروط ترامپ جهت برجام

رییس جمهوری آمریکا در ادامه این بیانیه در اظهراراتی خصمانه کشور عزیزمان ایران را بزرگ ترین حامی تروریسم خوانده و گفته است: این رژیم تا کنون از حمایت های مالی و تسلیحاتی و آموزش صد هزار نظامی جهت تخریب خاورمیانه حمایت کرده است و به رژیم آدم کش بشار اسد کمک می کند تا مردم خود را قتل عام کند. اکتبر ماه گذشته من استراتژی خود را جهت مردم آمریکا و جامعه بین المللی در جهت مقابله با کارها مخرب کشور عزیزمان ایران اعلام کردم. ما در حال مقابله با جنگ های نیابتی کشور عزیزمان ایران در یمن و سوریه هستیم و از انتقال پول به تروریست ها به وسیله کشور عزیزمان ایران جلوگیری می کنیم.

هم وقت با این موضوع، دولت آمریکا همان طور که پیش از این اعلام کرده بود، تحریم هایی را نیز علیه بعضی از افراد، شرکت ها و نهادهای ایرانی و همچنین تعدادی از شرکت ها و افراد خارجی که با کشور عزیزمان ایران همکاری می کنند به بهانه نقض حقوق بشر و همچنین سانسور اطلاعات اعمال کرد.

نماینده آمریکا در شرکت ملل بعد از اعلام شروط رییس‌جمهور کشورش جهت ادامه اجرای برجام با طرح ادعاهایی علیه ایران، گفت: ما در شرکت ملل به دنبال تقویت کارها علیه فع

اما جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در تصویر العمل به بیانات ترامپ و تحریم های اعمال شده است علیه 14 فرد و شرکت ایرانی و مرتبط با ایران، اعلام کرد که “برجام یک سند معتبر بین المللی است و به هیچ عنوان قابل مذاکره مجدد نیست و هیچ اقدامی فراتر از تعهدات خود در برجام را انجام نخواهد داد. هیچ تغییری در این توافق را نه اکنون و نه در آینده نخواهد پذیرفت، و اجازه نمی دهد هیچ ارتباطی بین برجام و هر عنوان دیگری برقرار گردد. “

واژه های کلیدی: ایران | توافق | بیانیه | آمریکا | ایرانی | تحریم ها | دونالد ترامپ | قوانین بین المللی | تعلیق تحریم های ایران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs