اقیانوس تصویر سینما بازیگر سحر قریشی

اقیانوس: تصویر سینما بازیگر سحر قریشی تلویزیون اینستاگرام عکس اینستاگرامی سحر قریشی در خارج از کشور

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «بی تو» در پیش‌تولید متوقف شد / داوود موثقی

داوود موثقی کارگردان و تهیه کننده «بی تو» با بیان اینکه این فیلم در مرحله پیش تولید متوقف شد اظهار کرد که از بنیاد سینمایی فارابی درخواست وام کرده است.

«بی تو» در پیش‌تولید متوقف شد / داوود موثقی

داوود موثقی : «بی تو» در پیش تولید متوقف شد

عبارات مهم : سینمایی

داوود موثقی کارگردان و تهیه کننده «بی تو» با بیان اینکه این فیلم در مرحله پیش تولید متوقف شد اظهار کرد که از بنیاد سینمایی فارابی درخواست وام کرده است.

داوود موثقی کارگردان و تهیه کننده سینما در گفتگو با مهر راجع به آخرین اوضاع فیلم سینمایی «بی تو» عنوان کرد: ما مقداری از کارهای پیش تولید این فیلم را انجام داده بودیم ولی در میانه راه شریک سرمایه گذارم بیان کرد که نمی تواند بودجه مورد نیاز را تامین کند از همین رو «بی تو» در همین مرحله متوقف شد.

وی افزود: بعد از کناره گیری سرمایه گذارم از بنیاد سینمایی فارابی درخواست وام کردم ضمن اینکه با بعضی از سرمایه گذاران نیز جهت جذب سرمایه در حال مشورت هستم تا بتوانم یک همکاری ۳۰ درصدی جهت ساخت این فیلم فراهم کنم. البته اگر بنیاد سینمایی فارابی این وام را اعطا کند تمام سرمایه گذاری «بی تو» را خودم به صورت مستقل بر عهده می گیرم.

موثقی بیان کرد: اگر بتوانم این بودجه را فراهم کنم بلافاصله پیش تولید را شروع می کنیم و با توجه به اینکه ما پیشتر مقداری از کارهای این مرحله را انجام داده بودیم دیگر وقت اندکی را به خود تخصیص داده شده است می دهد و پیش تولید ۲۰ روز زیاد طول نمی کشد به همین ترتیب حدود ۴۰ روز بعد فیلم را کلید می زنیم.

وی در آخر گفت: متاسفانه شریک سرمایه گذارم با من صادقانه برخورد نکرد و به همین علت ما در میانه راه از کار بازماندیم البته امیدوارم با جذب سرمایه بتوانیم به زودی به ساخت این فیلم بپردازیم.

«بی تو» داستان زندگی زوجی است که خوشبخت هستند ولی به یکباره با ورود یک شخص سوم، زندگی آنها دستخوش حوادثی می شود. به عبارتی این فیلم ترکیبی از مباحث وحشت و اتفاق است.

«بی تو» در پیش‌تولید متوقف شد / داوود موثقی

واژه های کلیدی: سینمایی | سرمایه گذار | سرمایه گذاری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs