اقیانوس تصویر سینما بازیگر سحر قریشی

اقیانوس: تصویر سینما بازیگر سحر قریشی تلویزیون اینستاگرام عکس اینستاگرامی سحر قریشی در خارج از کشور

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مجریان انگشت‌شماری که کمرنگ شده‌اند

احسان کرمی با تاکید بر اینکه محدودیتی جهت بازیگران در کار اجرا وجود ندارد، گفت: این مساله بسیار غم‌انگیز است که در این سال‌ها تنها پنج یا شش مجری تربیت کرده‌ایم

مجریان انگشت‌شماری که کمرنگ شده‌اند

مجریان انگشت شماری که کمرنگ شده است اند

عبارات مهم : بازیگر

احسان کرمی با تاکید بر اینکه محدودیتی جهت بازیگران در کار اجرا وجود ندارد، گفت: این مساله بسیار غم انگیز است که در این سال ها تنها پنج یا شش مجری تربیت کرده ایم ولی اکنون هر کدام از آن ها به دلایلی کمرنگ هستند.

این مجری تلویزیون در گفت وگو با ایسنا راجع به ی بهره گیری تلویزیون از بازیگران جهت اجرای برنامه ها، بیان کرد: من هیچ محدودیتی را باور ندارم. افراد می توانند وارد عرصه های متفاوت شوند و با توجه به توانایی ارزش یا آن کار را انجام می دهند یا نمی توانند. مساله مهم این است که ما نباید خودمان را در حوزه های متفاوت تکرار کنیم.

مجریان انگشت‌شماری که کمرنگ شده‌اند

بازیگر سریال «هیات مدیره» ادامه داد: من مدت هاست اجرا را کمتر پیگیری می کنم. ولی اگر فردی در تلویزیون مجری است و بیاید در تلویزیون نقشی را بازی کند، فایده ندارد. ما باید به قواعد بازی احترام بگذاریم به این معنی که اگر قرار است بازیگری کنیم، واقعا بازیگر باشیم نه مجری. بازیگر نباید کارهایی که به عنوان مجری جلوی دوربین انجام می داده را تکرار کند لیکن اشتباه است.

او با اشاره به اینکه تعداد مجریان تلویزیون بسیار محدود هستند، اظهار کرد: خلاء از جایی شروع می شود که ما روند درستی جهت تربیت مجریان تلویزیون نداریم تا بتوانیم مخاطب جذب کنیم. زمانی که می خواهیم برنامه پرمخاطب تولید کنیم، این روند باعث می شود تا با خلاء مجری روبه رو شویم. ما در حال حاضر مجریانی مانند محمدرضا شهیدی فرد، علی ضیاء، احسان علیخانی، فرزاد حسنی، آزاده نامداری و محمد سلوکی را داریم که هر کدام به دلایلی در تلویزیون حضور ندارند یا کمرنگ شده است اند. من به آقای جوان و مدیری به عنوان مجری اشاره ای نمی کنم به علت اینکه حیطه آن ها بازیگری بوده است و آقای جوان خودش هم می گوید «من فقط مجری خندوانه ام و در واقع مجری نیستم.»

احسان کرمی با تاکید بر اینکه محدودیتی جهت بازیگران در کار اجرا وجود ندارد، گفت: این مساله بسیار غم‌انگیز است که در این سال‌ها تنها پنج یا شش مجری تربیت کرده‌ایم

کرمی اضافه کرد: این مساله بسیار غم انگیز است که در این سال ها تنها پنج یا شش مجری تربیت کرده ایم ولی اکنون هر کدام از آنها به دلایلی کمرنگ هستند. تلویزیون در این حوزه سهل انگارانه برخورد می کند.

صداپیشه عروسک «عزیزم ببخشید» با اشاره به فعالیت های اخیر خود گفت: من مخالف این مساله نیستم که مجری، بازیگر شود یا بازیگر، کار اجرا انجام دهد. ولی به شرطی که قواعد کار را رعایت کنند. من به علت اینکه تمرکز خود را روی بازیگری و خوانندگی گذاشته بودم، در سال های اخیر کم تر به کار اجرا پرداختم. اخیرا به علت دوستی خود با آقای جوان فقط به برنامه خندوانه رفتم و از این مسئله هم راضی هستم.

او به حرفه اجرا در تلویزیون اشاره و بیان کرد: در تمام این سال ها یک بار هم نشده که از ما دعوت بشود تا با مدیران همفکری کنیم و نظرمان را بدانند. اگر بعضی از مدیران شبکه هایی که با آن ها همکاری داشتم را در جایی ببینم، نمی شناسم. حرفه اجرا در تلویزیون و رادیو باید جدی گرفته شود ولی با اینکه پتانسیل وجود دارد، جدی نمی گیرند. جهت اصلاح اوضاع باید کار را به کاردان سپرد.

مجریان انگشت‌شماری که کمرنگ شده‌اند

احسان کرمی با اشاره به اوضاع تلویزیون گفت: تلویزیون در دوره ای به خاطر محدویت سوژه ها، عدم به کارگیری کارگردانان صاحب کارنامه و محدودیت های بسیار، دچار افت شدید مخاطب در سریال شد. همچنین در این اوضاع ماهواره ها هم هجوم آوردند و با خط قرمزهای نامتناهی به سریال سازی اقدام کردند ولی در حال حاضر کارگردانانی مانند آقای میری، اسعدیان و عیاری از سینما به تلویزیون آمده اند و این مساله نوید روزهای بهتری را در تلویزیون می دهد؛ البته هنوز کارهایشان به روی آنتن نرفته است و باید صبر کنیم تا نتیجه را ببینیم. امیدوارم که دوباره اتفاق مثبتی در تلویزیون بیفتد.

واژه های کلیدی: بازیگر | برنامه | بازیگری | بازیگران | تلویزیون | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs