اقیانوس تصویر سینما بازیگر سحر قریشی

اقیانوس: تصویر سینما بازیگر سحر قریشی تلویزیون اینستاگرام عکس اینستاگرامی سحر قریشی در خارج از کشور

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرسپولیس جریمه سنگین را بخاطر داربی نمایشی به جان می‌خرد؟

مسئول کمیته مسابقه های شرکت لیگ فوتبال می‌گوید که در صورت عدم حضور پرسپولیس در دیدار سوپرجام برابر نفت، شرکت لیگ، جریمه مالی سنگینی جهت سرخ پوشان در نظر می‌گیرد

پرسپولیس جریمه سنگین را بخاطر داربی نمایشی به جان می‌خرد؟

پرسپولیس جریمه سنگین را بخاطر داربی نمایشی به جان می خرد؟

عبارات مهم : تاریخ

مسئول کمیته مسابقه های شرکت لیگ فوتبال می گوید که در صورت عدم حضور پرسپولیس در دیدار سوپرجام برابر نفت، شرکت لیگ، جریمه مالی سنگینی جهت سرخ پوشان در نظر می گیرد.

سعید فتاحی در گفت وگو با ایسنا، راجع به احتمال برگزاری یک دیدار دوستانه دیگر بین استقلال و پرسپولیس در آمستردام در تاریخ ۳۰ تیرماه که با تاریخ دیدار سوپر جام هم وقت شده است هست، اظهار کرد: ما تاریخ سوپرجام را اعلام کردیم.

پرسپولیس جریمه سنگین را بخاطر داربی نمایشی به جان می‌خرد؟

اگر پرسپولیس جهت این دیدار نیاید طبق قانون جریمه می شود. سوپر جام یک بازی رسمی است و باید انجام شود. جریمه پرسپولیس هم با تصمیم هیات رئیسه شرکت لیگ تعیین می شود و سرخ پوشان باید ضرر اسپانسر، نفت و باقی ضررهای مالی که از عدم حضور پرسپولیس ایجاد می شود را پرداخت کند. مطمئن باشید جریمه سنگینی جهت پرسپولیس در صورت عدم حضور آن ها در دیدار سوپر جام نظر می گیریم.

او با بیان اینکه پیش از برگزاری هر دیدار دوستانه در خارج از کشور باید مجوز آن از فدراسیون فوتبال اخذ شود، گفت: آن ها تاکنون هیچ مجوزی جهت دیدار دوستانه داربی از فدراسیون نگرفته اند. همچنین شک نکنید که اگر اسپانسر این دو کلوب بخواهد در برنامه شرکت لیگ اختلال ایجاد کند با آن ها برخورد می کنیم.

مسئول کمیته مسابقه های شرکت لیگ فوتبال می‌گوید که در صورت عدم حضور پرسپولیس در دیدار سوپرجام برابر نفت، شرکت لیگ، جریمه مالی سنگینی جهت سرخ پوشان در نظر می‌گیرد

البته آن ها هنوز نتوانسته اند داربی اول در آلمان را هماهنگ کنند چه برسد به برگزاری دیدار دوم در آمستردام. درصورتی که این دیدار بدون مجوز فدراسیون فوتبال برگزار شود با استقلال هم برخورد می شود ولی احتمالا جریمه مالی جهت آن ها در نظر گرفته نشود.

مسئول کمیته مسابقه های شرکت لیگ فوتبال راجع به مراسم شب گذشته قرعه کشی لیگ هفدهم، بیان کرد: مراسم از لحاظ فنی مشکلی نداشت ولی بخاطر مسئله و اختلاف بین اسپانسر برنامه و صدا و سیما، پخش زنده آن انجام نشد.

واژه های کلیدی: تاریخ | فوتبال | اسپانسر | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs